Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
3. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
TJ Sokol Štíty z.s. | 20.08.2022Sobota 10:00 | |
4. | TJ Libina z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 28.08.2022Neděle 15:00 | |
6. | FC Rovensko, z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 10.09.2022Sobota 13:00 | |
7. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
SK Bludov z.s. | 17.09.2022Sobota 10:00 | |
8. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
TJ Sokol Nový Malín z.s. | 24.09.2022Sobota 10:00 | |
9. | Sokol Sudkov z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 01.10.2022Sobota 10:00 | |
1. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
TJ Sokol Lesnice z.s. | 07.10.2022Pátek 16:00 | |
10. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
TJ Sokol Vikýřovice z.s. | 08.10.2022Sobota 10:00 | |
11. | FK Hanušovice z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 15.10.2022Sobota 10:00 | |
12. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
TJ FK Ruda nad Moravou | 22.10.2022Sobota 10:00 | |
2. | TJ Sokol Leština z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 28.10.2022Pátek 16:30 | |
13. | SK Řetězárna Česká Ves z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 29.10.2022Sobota 12:00 | |
15. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
TJ Sokol Leština z.s. | 06.04.2023Čtvrtek 16:30 | |
17. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
TJ Libina z.s. | 09.04.2023Neděle 10:00 | |
19. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
FC Rovensko, z.s. | 23.04.2023Neděle 10:00 | |
20. | SK Bludov z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 29.04.2023Sobota 13:30 | |
16. | TJ Sokol Štíty z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 01.05.2023Pondělí 10:00 | |
21. | TJ Sokol Nový Malín z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 07.05.2023Neděle 13:00 | |
22. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
Sokol Sudkov z.s. | 14.05.2023Neděle 10:00 | |
23. | TJ Sokol Vikýřovice z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 20.05.2023Sobota 14:00 | |
24. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
FK Hanušovice z.s. | 28.05.2023Neděle 10:00 | |
25. | TJ FK Ruda nad Moravou |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 04.06.2023Neděle 13:00 | |
26. | TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) |
|
SK Řetězárna Česká Ves z.s. | 10.06.2023Sobota 10:00 | |
14. | TJ Sokol Lesnice z.s. |
|
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka) | 16.06.2023Pátek 17:15 |
1. | TJ Jiskra Rapotín .. | 0 | 0:0 | 0 |
2. | SK Loštice 1923 z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Fotbalový klub Úsov | 0 | 0:0 | 0 |
4. | TJ Postřelmov, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FK Šumperk, z.s. "B" | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Libina z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Sokol Hrabišín z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
8. | TJ Sokol Leština z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
TJ Jiskra Rapotín (Mladší přípravka)
FK Šumperk z.s."C" |
8:9 PP Podrobnosti |
Počet návštěv: 116275
Posledních 30 dnů: 1431 |
Posledních 7 dnů: 386 |
Poslední den: 24
© 2024 TJ Jiskra Rapotín, z.s. | Všechna práva vyhrazena |
fotbal.rapotin@seznam.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz