Týden nám opět utekl jako voda a my vám přinášíme další porci výsledků našich týmů. Všem kategoriím se poměrně dařilo, kromě rezervního mužského týmu bodovaly všechny naše týmy.
Branky : Tomáš Indra, Březina Martin
Sestava : Anděl Tomáš - Šlesinger Radek, Horák Zdeněk, Holomek Marcel (C), Hudec Bohuslav - Kocourek Martin - Hudec Štěpán, Mrázek Vladimír, Indra Tomáš, Vicenec Ondřej - Březina Martin
Střídající : Krahula Stanislav, Střelec Lukáš, Kocourek Michal, Heblák Jakub, Valenta Tomáš
Více ZDE
Branky : Göbel Jan
Sestava : Dvořák Ondřej - Matocha Antonín, Göbel Jan, Nahodil Dušan, Heblák Jakub - Zajíc Lukáš, Čech Antonín, Kocourek Michal, Žerníček Pavek (C) - Trunkát Ota, Jahn Petr
Střídající : Lichner Ladislav
Branky : 2x Boško David, Třetina Zdeněk, Bartoník Jiří
Sestava : Wolf Lukáš - Zbela Marek, Navrátil David, Mašlej Jan, Frank Vladislav - Krahula Stanislav, Draňa František, Dušek Lukáš, Bartoník Jiří - Třetina Zdeněk, Boško David (C)
Střídající : Viktořík Tomáš, Bouška Jaroslav
Branky : 2x Sokol Václav, Černohous Jiří
Sestava : Ondráček Filip - Mikulič Jan, Sitta Ondřej, Baláž Jan (C), Babinet Patrik, Lümel Ondřej, Talpa Jan, Borseník Ondřej, Černohous Jiří, Čech Antonín, Sokol Václav
Střídající : Dvořák Daniel, Tomeš Vladimír, Chmelař Filip, Stropek Jan
Branky : 2x Chmelař Filip, Matejček Michael, Čech Antonín
Sestava : Bartel Marek - Chmelař Filip (C), Tomeš Vladimír, Stropek Jan, Churavý Adam, Navrátil Michal, Kimmer Richard, Sitta Ondřej, Matejček Michael, Čech Antonín, Dvořák Daniel
Střídající : Křepský Samuel, Hatala Adam, Švub Miloslav
Branky : 3x Mareček Libor, 3x Kašpar Matěj, 3x Koziel Sebastian, Novosad Jonáš
Sestava : Hrachovina Martin - Pospíšil Matyas, Mareček Libor, Nitsche Melissa, Špičková Eliška, Kašparová Tereza, Kašpar Matěj, Thonn Dominik, Kedroníček Teodor, Janech Adam, Koziel Sebastian
Střídající : Novosad Jonáš (C), Šefl Dominik, Szalay Stanislav, Sittová Lucie
1. | FK Medlov z.s. | 23 | 74:16 | 63 |
2. | TJ Sokol Bělotín, z.s. | 23 | 54:23 | 57 |
3. | TJ Sokol Čechovice | 23 | 42:34 | 41 |
4. | FC Želatovice z.s. | 23 | 48:32 | 37 |
5. | FK Mohelnice, z.s. | 23 | 45:39 | 35 |
6. | TJ Jiskra Rapotín, z.s. | 23 | 50:50 | 35 |
7. | FK FC Dolany z.s. | 23 | 41:40 | 34 |
8. | SK Lipová, z.s. | 23 | 31:32 | 33 |
9. | FK Brodek u Přerova,.. | 23 | 51:47 | 32 |
10. | TJ Sokol Velké Losiny.. | 23 | 30:35 | 30 |
11. | Sokol Konice s.r.o. | 23 | 37:38 | 28 |
12. | TJ Postřelmov, z.s. | 23 | 28:35 | 28 |
13. | SK SULKO Zábřeh z.s. | 23 | 31:38 | 24 |
14. | TJ Sokol Bohuňovice z.. | 23 | 24:44 | 17 |
15. | TJ Tatran Litovel, z.s. | 23 | 17:60 | 14 |
16. | TJ Sokol Určice, z.s. | 23 | 16:56 | 12 |
TJ Sokol Bělotín, z.s.
TJ Jiskra Rapotín, z.s. |
3:1 Podrobnosti |
24 gólů
Jiří Ševčík7 gólů
Jan Šmirják5 gólů
Petr Morong5 gólů
Mark Ostrák2 góly
Kamil Svačinka
Počet návštěv: 117924
Posledních 30 dnů: 2012 |
Posledních 7 dnů: 552 |
Poslední den: 90
© 2024 TJ Jiskra Rapotín, z.s. | Všechna práva vyhrazena |
fotbal.rapotin@seznam.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz
Diskuze