Příští zápas

TJ Sokol Bělotín, z.s. vs TJ Jiskra Rapotín, z.s.

Datum a čas konání: 27.4.2024 16:00

Kdo zastaví rozjetý Rapotín? Vyhrál páté střetnutí za sebou.

Fotbalisté Rapotína jsou k nezastavení. V sobotním podvečeru pro sebe urvali páté utkání za sebou! K bezproblémovému vítězství nad Troubelicemi se dopracovali pomocí povedeného úvodu a dvou slepených zásahů, které vměstnali do extrémně produktivního úseku hry. Trval necelé tři minuty.

I když se z prvního gólu radovali už ve čtvrté minutě, premiérové změně stavu předcházely tři nadějné možnosti. O role paličů si řekli Šebela a Matušík.

Druhý jmenovaný si všechno vynahradil o chvíli později. Jakmile týmový parťák Březina vybojoval míč před velkým vápnem, namířil si to přímo do šestnáctky, kde zmateného strážce Koukala překonal střelou letící doprostřed brány.

Sobotní střetnutí se odehrávalo v režii Rapotína. V tom, aby navýšil hubené vedení ještě do přestávky, mu bránilo spalování vytvořených příležitostí. Největší pech měl David Boško, jenž udělal razítko na jedné z tyčí.

Dočkal se až v 53. minutě. Sudí Januš nechal po faulu na Kocourka výhodu a Boško z ní vytěžil maximum. Do sítě zaplula křižná rána.

Nehrálo se dlouho a Troubelice dorazil Michal Němec. Po centru Havlase mu v pokutovém území přálo štěstí při hlavičce. „Za stavu 3:0 jsme sice trochu polevili, dál než po šestnáctku jsme je ale nepouštěli. Máme další cenné body. Nic to však nemění na skutečnosti, že náš herní projev stále provází kolísavá úroveň. Musíme zkvalitnit kombinaci a finálku. Taky je potřeba, abychom po ztrátě míče přistupovali k protihráčům rychleji,“ nabádal trenérský asistent Rapotína Milan Stratil.

TJ Jiskra Rapotín : TJ Sokol Troubelice 3:0 (1:0)

Branky: 4. Matušík, 53. Boško, 56. M. Němec. Diváci: 130.

Rapotín: L. Hajtmar – D. Svoboda, Cejpek, B. Hudec, Havlas – Boško, Simon, Šebela, Mi. Kocourek – Matušík, Březina. Střídali: 7. M. Němec, 46. Žolda, 59. T. Hroch.