TJ Jiskra Rapotín, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Jiskra Rapotín, z.s.
www.fotbalrapotin.cz

Vysvědčení TÝDNE: Rapotín se vyšvihl mezi „dvojkaře“

Vysvědčení TÝDNE: Rapotín se vyšvihl mezi „dvojkaře“

Ani divize, ani přebor, ani 1.A třída. Souboje o medailové posty se v minulém ročníku vyhýbaly fotbalovým zástupcům ze šumperského okresu velkým obloukem. Výjimku nepředstavovala ani druhá nejvyšší krajská soutěž.

V Rapotíně to neměli vůbec jednoduché. Po nevyhnutelném sestupu o patro níž nezůstal v kabině kámen na kameni a funkcionářskému týmu nezbývalo nic jiného, než kolem nového kouče Otty Jáněho postavit důkladně obměněný kádr. Mladé družstvo se na podzim hledalo a potřebovalo dost času k tomu, aby se našlo.

Trpělivost růže přináší. Na rapotínské „zahradě“ to platilo bezezbytku. Jakmile se hráčská ekipa kolem patnáctigólového útočníka Martina Březiny dostatečně sehrála, začala produkovat fotbal, který se blížil představám trenérského štábu. Okamžitě se to odrazilo na výsledcích. Jarní štika proplouvala soutěžní řekou s elegancí hbitého pantera a dostala za sebe několik konkurentů včetně Bohdíkova. Zkompletováním patnácti výher se vyhoupla na lichotivé páté místo.

Známka Týdne: 2  

Premiant třídy: Tomáš MATUŠÍK. S jeho příchodem se zkvalitnila hra záložní řady. Běhavý dříč nevzdával žádný souboj a svůj tah na branku dokázal okořenit nebezpečnou střelou. Mladším spoluhráčům předával zkušenosti nasbírané ve vyšší soutěži a uměl je strhnout pro atraktivní ofenzivní pojetí.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 59741
Posledních 30 dnů: 963 | Posledních 7 dnů: 299 | Poslední den: 27

© 2020 TJ Jiskra Rapotín, z.s. | Všechna práva vyhrazena | fotbal.rapotin@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne