TJ Jiskra Rapotín, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Jiskra Rapotín, z.s.
www.fotbalrapotin.cz

Petr Bartošík rychle dohrál, Maletín se trápil v deseti

Petr Bartošík rychle dohrál, Maletín se trápil v deseti

Pokud jde o výsledky, fotbalová mašina z Rapotína jede na plný výkon. Z posledních čtyř zápasů vytěžila absolutní maximum, tudíž plný počet dvanácti bodů. V sobotu rozšířila svoji vítěznou sbírku o skalp okresního protivníka, jehož sestava se šila extrémně horkou jehlou.

 

Přestože měl Maletín výhodu domácího prostředí, hlavní kouč Karel Gabriel musel použít hodně účinné lepidlo. Na předzápasovém srazu se mu hlásilo jedenáct hráčů a nikdo další! Aby toho nebylo málo, už v páté minutě se zranil Petr Bartošík a početnějším hostům se naskytla přesilovka trvající skoro celý zápas.

I ve fotbale platí, že všechno zlé může být k něčemu dobré. Když se zranil Radek Žolda, rapotínský trenér Otto Jáně z toho neměl žádnou radost. Ze střídajícího Jakuba Šebely se ale vyklubal gólový žolík. Napnout síť se mu povedlo po několika vteřinách strávených na zeleném pažitu! Ve velkém vápně se uvolnil přes dva protihráče a křížným zakončením otevřel skóre.

Rapotín s přidáním druhého zásahu dlouho otálel a po nezhodnocených možnostech Boška, Cejpka či Jankoviče udeřil až s pomocí trestného kopu. Brankář Šikl pokus Jankoviče sice dokázal vyrazit, jenže pouze do míst, kde hlídkoval nepokrytý Martin Březina.

Uspokojení hostující hazardéři polevili a darovanou situací vrátili soupeře do hry. Z chyby stoperů, kteří si dávali přednost, vyplynul roh zahrávaný Bayerem. Yevhen Zaiets se zmocnil odraženého balónu a snížil na 1:2.

Maletínská naděje trvala do úplného závěru. Uhasila ji standardka, z níž vznikla nepřehledná skrumáž. Michal Kocourek využil ze shody příznivých okolností maximum a v Maletíně zavládl velký smutek.

Domácí mužstvo nepříznivý vývoj neneslo lehce. Během 72. a 86. minuty bylo za různé prohřešky napomenuto pěti žlutými kartami. Do té doby neobdrželo jedinou.

„Utrpěli jsme vítězství. Dlouhá převaha jednoho muže v našem podání nebyla taková, jak bychom si představovali. Soupeř se zatáhl a dobře bránil v osmi lidech. Přes jeho defenzivní blok jsme se těžce prosazovali i proto, že nám chyběly větší klid, rozvaha a rozhodnost při zakončení,“ bilancoval se smíšenými pocity jeden z rapotínských trenérů Milan Stratil.

„Nevyvarovali jsme se chyb a slabších chvilek. Pro mě osobně to byla zkažená sobota. Někteří borci si neváží možnosti hrát za Maletín. Nechali zbytek mančaftu ve štychu, a protože jsme neměli koho vystřídat, v dlouhém oslabení jsme na to doplatili,“ hořekoval smutným hlasem vedoucí domácího týmu Antonín Michalčák.

 

TJ Maletín : TJ Jiskra Rapotín 1:3 (0:1)

 

Branky: 71. Zaiets – 32. Šebela, 59. Březina, 89. Michal Kocourek. Diváci: 113.

 

Maletín: Šikl – Pagáč, Bayer, Zaiets, Dittrich – Holovnych, Fizer, L. Michalčák, Kvasničák, J. Bittner - P. Bartošík.

 

Rapotín: L. Hajtmar – D. Svoboda, Cejpek, B. Hudec, Havlas – Žolda, Michal Kocourek, Simon, Svačinka, Boško – Březina. Střídali: 31. Šebela, 46. Jankovič, 90. Scheuter.

 

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 59741
Posledních 30 dnů: 963 | Posledních 7 dnů: 299 | Poslední den: 27

© 2020 TJ Jiskra Rapotín, z.s. | Všechna práva vyhrazena | fotbal.rapotin@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne