Datum a čas konání: 21.4.2024 16:00
Místo: Rapotín, tráva
Rozhodčí: Winkler Tomáš - Svoboda Radek, Mašek Marek

Důležité vítězství. Rapotín vyzrál na Medlov

Fotbalisté předposledního Rapotína urvali ve víkendovém kole krajského přeboru tři body proti Medlovu. Pátý tým soutěže porazili 1:0. Jedinou branku vstřelil po změně stran dalekonosnou střelou Jiří Ševčík.

TJ Jiskra Rapotín - FK Medlov 1:0 (0:0)

Branka: 59. Ševčík.

Jiří Kohout (trenér Rapotína): „Jsme nesmírně rádi za tři body. Pro Medlov dopadlo tohle utkání možná trochu smolně, protože diváci mohli sledoval zcela vyrovnaný souboj. Na obou stranách bylo dost šancí i sporných momentů. Nás dneska hodně podržel brankář, od toho se všechno odvíjelo a tentokrát se k nám přiklonilo i štěstí, když jsme dali ten rozdílový gól. Byly tam i příležitosti na dva nula, ale nejsme zatím psychicky tak silní, abychom ty situace dotáhli do konce a dýchalo se nám o něco lépe. Na druhou stranu soupeř zase trefil břevno, takže výhry si opravdu ceníme. Uspěli jsme proti jednomu z nejlepších celků krajského přeboru. Pro nás to může být velká vzpruha do zbytku sezóny. I my máme svou kvalitu, jenže nám chybí více bodů do tabulky, abychom mohli hrát s lehkostí, takto pořád hrajeme pod tlakem, že prostě musíme.“

Zdeněk Bartoněk (hráč Medlova): „V sobotu jsme zajížděli do Rapotína. V poslední době se pro nás tento soupeř stává neoblíbeným, což se bohužel potvrdilo i tentokrát. Od začátku utkání jsme byli o něco lepší než domácí. Z naší mírné převahy vyplynulo i několik menších i větších šancí, které ale brankou neskončily. Rapotín měl taky pár nadějných situací a v prvním poločase dopadly podobně jako ty naše. Ve druhém poločase jsme nechytili začátek. Domácí nás trochu zatlačili a dokázali to přetavit ve vedoucí gól. Poté se obraz hry opět změnil v náš prospěch, nicméně naše střelecká mizérie nebrala konce. Do závěrečného hvizdu už tak žádná branka nepadla a z Rapotína tak odjíždíme s prázdnou.“