Příští zápas

Fotbalový klub FC.. vs TJ Jiskra Rapotín z.s.

Datum a čas konání: 27.5.2018 17:00

Rapotínská mizérie nebere konců. Jiskra nestačila na Želatovice

Situace je vážná, ba i kritická. Rapotín, hrající fotbalový krajský přebor, naplno zabředl do záchranářských starostí. V neděli zaznamenal už sedmou jarní porážku, když doma podlehl Želatovicím.

O moc hůře už si Rapotín vést nemůže. Na vítězství čeká od 22. října, v jarní části krajského přeboru Olomouckého kraje ještě neslavil. A zatím nic nenasvědčuje tomu, že by slavit měl.

Jiskra proti Želatovicím nezačala špatně. Už ve 24. minutě jí zařídil vedení Jakub Hymr. Jenže tím domácí střelecké úspěchy skončily. Ještě do konce prvního poločasu hosté zvrátili stav na svou stranu. Prosadili se dvakrát během necelých pěti minut.

Podpis pod želatovickou výhru přidal půl hodiny před závěrečným hvizdem svým druhým gólem Tomáš Matušík, jenž upravil na konečných 3:1.

V předešlých třech kláních Rapotínští inkasovali deset branek, pouhé dvě vstřelili. S odstupem živoří na posledním stupínku žebříčku krajského přeboru.

TJ Jiskra Rapotín – FC Želatovice 1:3 (1:2)

Branky: 24. Hymr – 29. Zapletal, 33. a 60. Matušík. Rozhodčí: Perutka – Slota, Bartuněk. ŽK: Čtvrtníček (Želatovice). Diváci: 140.